Kontakt z adwokatem

adwokat
Iwo Klisz

Specjalista z zakresu prawa spadkowego

Dziękuję, że zdecydowałeś/aś się przesłać do mnie swój numer telefonu. To dla mnie bardzo ważny dowód zaufania, a także podstawa do przyjęcia, że oceniłeś/aś mnie jako specjalistę z prawa spadkowego, który może Ci pomóc.

Zanim się z Tobą skontaktuję, chciałbym Ci kilka rzeczy wyjaśnić.

Pisanie tego bloga (oraz kilku innych) przygotowanie publikacji do prasy, a także prowadzenie kilkuosobowej Kancelarii Adwokackiej pochłania mi bardzo dużą ilość czasu.

Na początku mojej kariery zawodowej, kiedy moja praca nie była jeszcze tak intensywna bardzo często rozmawiałem telefonicznie z czytelnikami bloga i pomagałem im w ich sprawach. Często po kilku, a nawet kilkunastu miesiącach, kiedy okazywało się, że moje podpowiedzi przyniosły oczekiwany efekt, otrzymywałem gorące podziękowania.

To było bardzo miłe.

Jednak ilość rzeczy, które wykonuję w ciągu dnia, realizacja wszystkich planów, zamierzeń oraz rzetelna obsługa Klienta, który korzysta z odpłatnej pomocy mojej Kancelarii, a także kilkanaście telefonów z bloga dziennie wymogło na mnie pewną zmianę.

Uznałem, że na blogu nadal będę bezpłatnie dzielił się swoją wiedzą. W wolnych chwilach udzielam się także na różnych forach internetowych, gdzie również można liczyć na moją bezpłatną pomoc.

Jeśli jednak chcesz się ze mną skontaktować telefonicznie lub mailowo, to moja pomoc (nawet w formie rozmowy) jest odpłatna.

Wiem, że możesz mieć tylko jedno krótkie pytanie, ale wierz mi, że takich telefonów miałem do tej pory dziennie kilkanaście, a co najmniej co drugie „krótkie pytanie” przekształca się w przynajmniej 30 minutową rozmowę.

Zatem jeśli szukasz odpłatnej pomocy adwokata – specjalisty z zakresu prawa spadkowego, który naprawdę prowadził wiele spraw spadkowych i potrafi dobrać odpowiednie rozwiązania w wielu sytuacjach, jeszcze raz wpisz poniżej swój numer telefonu.

Nie obawiaj się. To nic nie kosztuje. Skontaktuje się z Tobą moja asystentka i wyjaśni zasady, na jakich możemy współpracować. Na podstawie otrzymanych informacji samodzielnie podejmiesz decyzję, czy chcesz skorzystać z moich usług.

Musisz wiedzieć, że moja asystentka nie jest prawnikiem, więc nie potrafi odpowiedzieć na Twoje pytania związane z prawem spadkowym.

Myślę też, że nie musisz znacznie obawiać się kosztów tej pomocy. Nie znam cen konkurencji, ale moi Klienci twierdzą, że ceny moich usług są niskie (sprawdź opinię o mnie w Internecie)

Pozdrawiam adwokat Iwo Klisz

Potrzebujesz pomocy adwokata w sprawie spadkowej?
Podaj numer telefonu – oddzwonimy

ps.

Wiem, że jest dużo osób, których zwyczajnie nie stać na skorzystanie z usług adwokata. Na szczęście jest na to sposób.

We Wrocławiu funkcjonuje wiele punktów, w których profesjonalni prawnicy – adwokaci i radcowie prawni (to ważne) udzielają darmowych porad prawnych dla osób, które wykażą, że nie są w stanie pozwolić sobie na uzyskanie konsultacji w komercyjnej kancelarii prawnej.

Spis tych punktów możesz znaleźć pod linkiem tutaj. W innych miastach też funkcjonują takie punkty. Przeszukując Internet na pewno je znajdziesz.

Skorzystaj z tych usług, masz do tego pełne prawo.