adwokat
Iwo Klisz

Specjalista z zakresu prawa spadkowego

Jak spisać ugodę o zachowek?

Czytelnicy bloga bardzo często zwracali się do mnie z pytaniami o rozwiązanie ich problemów związanych z prawem spadkowym.

Większości z tych osób udało mi się pomóc wyjaśniając ich wątpliwości lub wskazując odpowiednie rozwiązania.

Są też osoby, które po nawiązaniu kontaktu ze mną stały się moimi Klientami i zleciły do prowadzenia swoją sprawę spadkową.

Jeśli również Ty masz problem dotyczący prawa spadkowego chętnie udzielę Ci porady prawnej, spotkam się z Tobą w celu wyjaśnienia Ci ewentualnych możliwości dalszego postępowania lub też przyjmę do prowadzenia Twoją sprawę.

Jak mogę Ci pomóc?

Spotkanie

Zadzwoń pod numer 71 740 50 00 lub skontaktuj się ze mną za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziesz poniżej (pamiętaj, żeby zostawić do siebie numer kontaktowy)

Moja asystentka zadzwoni do Ciebie i przedstawi Ci warunki finansowe, a jeśli je zaakceptujesz umówi Cię na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Jeśli będziesz kontaktował się mailowo, moja asystentka oddzwoni do Ciebie lub odpisze mailem.

Na spotkaniu będziesz wyjaśnię Ci zagadnienia, które Cię niepokoją i odpowiem na wszystkie Twoje pytania

Porada na odległość

Opisz interesujący Cię problem i wyślij go do mnie za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej oraz wskaż czy preferujesz poradę telefoniczną czy za pośrednictwem maila.

Pamiętaj, koniecznie podaj swój adres e-mail i numer telefonu.

W odpowiedzi na Twoją wiadomość wyślę Ci e-mail, w którym zaproponuję wycenę porady prawnej oraz numer rachunku bankowego, na który należy uiścić opłatę

Rozwiązanie Twojego problemu wyślę na e-mail lub przedstawie Ci telefonicznie (w zależności, od Twoich preferencji.

Zlecenie sprawy

Zadzwoń pod numer 71 740 50 00 lub skontaktuj się ze mną za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziesz poniżej (pamiętaj, żeby zostawić do siebie numer kontaktowy).

Moja asystentka zadzwoni do Ciebie i przedstawi Ci zasady na jakich możemy się spotkać, żeby omówić sprawę i umówi Cię na spotkanie w dogodnym dla
Ciebie terminie.

Jeśli będziesz kontaktował się mailowo, moja asystentka
oddzwoni do Ciebie lub odpisze mailem.

 
 

Formularz kontaktowy

Podaj e-mail

Numer telefonu (na ten numer oddzwonię)

Treść wiadomości