kancelaria wrocław prawo spadkowe

Prawo spadkowe Warszawa – adwokat Iwo Klisz

Adwokat Warszawa Prawo Spadkowe

Sprawy z zakresu prawa spadkowego wbrew pozorom zaliczają się do jednych z najtrudniejszych- najczęściej dotyczą bowiem kwestii podziału majątku kogoś, kto jeszcze do niedawna był nam bliski. W trudnych chwilach ciężko myśleć o tym, aby właściwie uregulować wszystkie kwestie prawne- niezależnie od tego czy spadkodawca sporządził testament przed wieloma laty, kiedy był jeszcze w pełni sił i władz umysłowych, czy stosunkowo niedawno- i obawiasz się, że może to zostać podważone.

Osobną, zawiłą kwestią są także sprawy spadkowe o odrzuceniu spadku przy dziedziczeniu ustawowym czy podział spadku w rodzinie, w której występuje wieloletni konflikt. Co, jeśli pojawią się długi spadkowe? Co zrobić w przypadku braku testamentu? Między innymi takie problemy pomogę Ci rozwiązać, wraz z całym zespołem współpracujących ze mną specjalistów, znających prawo spadkowe od podszewki.

Stwierdzenie nabycia spadku i inne kwestie spadkowe – Warszawa

Udzielając porad prawnych w sprawach z zakresu prawa spadkowego zawsze staram się podejść do klienta w delikatny i w pełni indywidualny sposób. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że w chwili śmierci dalszego lub bliższego krewnego stwierdzenie nabycia spadku we właściwy sposób może być dosłownie ostatnią kwestią, o której będziesz chciał myśleć. Właśnie dlatego przyda Ci się ktoś taki jak ja – ktoś zupełnie postronny z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, kto pomoże w stwierdzeniu nabycia spadku z dobrodziejstwem inwentarza czy bez niego, a jeśli zajdzie taka potrzeba- również w odrzuceniu spadku.

Pomoc prawna przy stwierdzeniu nabycia spadku

Już na samym początku chciałbym przedstawić sytuację w pełni szczerze, dlatego powiem Ci, że sprawy o stwierdzenie nabycia spadku należą do takich, które mogą ciągnąć się latami, w trakcie których wszelkie niezbędne do dopełnienia formalności będą się jedynie nawarstwiać aż do momentu, kiedy powstanie z nich górka pozornie nie do przejścia.

Niezależnie od tego, czy chodzi o przyjęcie spadku czy o odrzucenie spadku, nasza kancelaria adwokacka zapewni Ci możliwe szybkie i bezbolesne przejście całego procesu i usprawni cały proces a także zapobiegnie nawarstwianiu się zobowiązań formalnych czy postara się o to, aby dział spadku trwał dokładnie tyle, ile powinien – oczywiście w miarę naszych możliwości. Możesz być jednak pewien, że z taką drużyną cały pojedynek będzie o wiele prostszy.

adwokat warszawa prawo spadkowe

adwokat Iwo Klisz
Biuro w Warszawie

ul. Zamieniecka 62/64
04-158 Warszawa

tel. kom. 695 560 425

email: [email protected]

 

POLECAMY:
Najnowsze wpisy