adwokat bydgoszcz prawo spadkowe

Prawo spadkowe Bydgoszcz – adwokat Iwo Klisz

Witaj! Zanim przejdę do omówienia najważniejszych kwestii i objaśnienia, czym zajmuje się prawo spadkowe, jak przebiega sprawa o stwierdzenie nabycia spadku, proces odrzucenia spadku czy jak wyglądać może podział spadku, chciałbym pokrótce opisać Ci, jak działa nasza kancelaria adwokacka.

Udzielając pomocy prawnej swoim klientom zawsze kierujemy się kilkoma najważniejszymi zasadami. Jakimi?

Adwokat Bydgoszcz- specjalność prawo spadkowe

Nasza kancelaria adwokacka działa już od wielu lat, zatrudnia kilkunastu specjalistów i posiada kilka filii na terenie całej Polski, m.in. w Bydgoszczy, ale także w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Katowicach.

Choć podział spadku najczęściej odbywa się w ostatnim miejscu zamieszkania spadkodawcy, nierzadko sprawa kierowana jest do sądu wyżej instancji, które mieszczą się w większych polskich miejscowościach.

Naszym celem jest pomoc klientom na terenie całego kraju, w związku z czym stawiamy na rozwój oraz zbudowanie ogólnopolskiego zespołu specjalistów, rozwiązujących nawet najtrudniejsze sprawy spadkowe.

Co wiąże się ze stwierdzeniem nabycia spadku?

W chwili śmierci osoby najbliższej, zapewne stwierdzenie nabycia spadku nie jest pierwszą rzeczą, ani nawet drugą rzeczą, o której będziesz chciał pomyśleć.

Masz w końcu do wypełnienia wystarczająco dużo obowiązków, związanych z godnym pochówkiem, powiadomieniem rodziny zmarłego czy wreszcie pogodzeniem się ze stratą.

Kancelaria adwokacka – dział spadku

Kancelaria adwokacka może Cię w znacznym stopniu odciążyć, wyjaśniając dziedziczenie ustawowe, kwestie powiązane z działem spadku czy sens obowiązków majątkowych.

Postępowanie związane ze stwierdzeniem nabycia spadku czy o odrzucenie spadku czasem może ciągnąć się przez wiele lat. Szczególnie wtedy, kiedy członkowie rodziny są ze sobą skłóceni, ktoś chce podważyć testament czy nie zgadza się z kwestią niegodnego dziedziczenia.

adwokat bydoszcz prawo spadkowe

Kancelaria Klisz i Wspólnicy
ul. Gdańska 7
85-009 Bydgoszcz

tel. 32 321 02 84
tel. kom. 669 221 900

email: [email protected]

 

POLECAMY:
Najnowsze wpisy