adwokat
Iwo Klisz

Specjalista z zakresu prawa spadkowego

Adwokat Poznań Prawo Spadkowe

Napisz do mnie w sprawie spadkowej

Zadzwoń:

Jak adwokat z Poznania może Ci pomóc w sprawie spadkowej?

Konsultacje prawne w Kancelarii w Poznaniu

W czasie osobistej lub zdalnej rozmowy z adwokatem poznasz swoje uprawnienia i obowiązki jako spadkobierca, zapisobierca, wydziedziczony, uprawniony lub zobowiązany do zapłaty zachowku, a także szanse i koszty założenia w sądzie sprawy spadkowej w Poznaniu lub okolicach.

Prowadzenie spraw sądowych przez adwokata w Poznaniu

Adwokat prowadząc sprawę przed sądem w Poznaniu przygotowuje wszystkie pisma procesowe, wnioski oraz pozwy i reprezentuje Cię w sądzie w sprawach o stwierdzenie lub zmianę nabycia spadku, podważenie testamentu, odrzucenia spadku, podziału majątku spadkowego, zapłaty zachowku.

Negocjacje ugodowe - Prawnik Poznań

Nie każda sprawa spadkowa musi znaleźć swój finał w sądzie w Poznaniu lub innym mieiście. Adwokat może wesprzeć Cię w ramach negocjacji ugodowych z innymi spadkobiercami lub uprawnionymi do zachowku, a następnie przygotować stosowną ugodę, która zabezpieczy Twój interes.

Adwokat Poznań – specjalizacja prawo spadkowe

Nazywam się Iwo Klisz. Jestem adwokatem i założycielem Kancelarii Klisz i Wspólnicy.

Bardzo się cieszę, że jesteś gościem na moim Blogu. Chciałem Ci powiedzieć, że od 2013 roku nieprzerwanie pracuję na tym, żeby był on wartościowym poradnikiem dla wszystkich osób, które muszą w pewnym momencie swojego życia bliżej zetknąć się z prawem spadkowym.

Wiele tekstów na blogu jest wynikiem moich zawodowych doświadczeń jako praktykującego adwokata. Inspiracją są dla mnie spotkania z Klientami, sprawy które prowadzę osobiście lub te, które prowadzą członkowie mojego zespołu pod moim nadzorem. Staram się wychwytywać te zagadnienia, które sprawiają największe trudności lub budzą wątpliwości, a następnie tłumaczyć je przystępnym językiem i operować wieloma przykładami.

Mam nadzieję, że Twoim zdaniem dobrze mi to wychodzi, bo – jak mawiał Albert Einstein – „jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, to znaczy, że tak naprawdę wcale tego nie rozumiesz

Kancelaria Prawa Spadkowego – Biuro w Poznaniu

Od kilku lat moją pasją jest budowanie zespołu złożonego ze zdolnych, ambitnych i odpowiedzialnych prawników (adwokatów i radców prawnych). Przekazywanie im swojego doświadczenia, dbanie o ich rozwój i motywację do pracy. Dzięki temu jestem w stanie jeszcze lepiej robić to, co jest zadaniem każdego adwokata – pomagać osobom takim jak Ty rozwiązywać prawne problemy, wyjaśniać wątpliwości, doradzać korzystanie z najdogodniejszych rozwiązań i przestrzegać przed niebezpieczeństwami, których mogłeś się nie spodziewać.

Każda doba ma 24 godziny, każdy tydzień tylko 7 dni, a ja nie robię się coraz młodszy, dlatego osobiście mogę pomóc jedynie ograniczonej ilości osób. Tymczasem budowanie coraz większego zespołu prawników sprawa, że te ograniczenia przestają istnieć. W chwili obecnej adwokaci i radcowie prawni z mojego zespołu pomagają Klientom w województwie dolnośląskim (Wrocław), śląskim (Katowice), wielkopolskim (Poznań) i pomorskim (Gdańsk).

Czuję z tego powodu wielką satysfakcję, a nadto cały czas mam możliwość sykać się z nowymi praktycznymi problemami związanymi z prawem spadkowym. Prowadząc samodzielnie kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt spraw nie miał bym tylu okazji do zdobywania dalszych doświadczeń ile zdobywam obecnie współpracując z moim zespołem.

Co więcej mam stale inspirację do pisania mojego Bloga 🙂

Interesuje Cię prawo spadkowe? Zacznij tutaj!

adwokat poznań prawo spadkowe

Kancelaria Prawa Spadkowego

Adwokat Poznań Prawo Spadkowe


Biuro w Poznaniu

ul. Bóżnicza 1/14 
tel. 717 405 000
email: i.klisz@kancelaria-klisz.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Administratorem Twoich danych osobowych jest Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku