kancelaria wrocław prawo spadkowe

adwokat
Iwo Klisz

Specjalista z zakresu prawa spadkowego

Adwokat Gdańsk Prawo Spadkowe

Napisz do mnie w sprawie spadkowej

Zadzwoń:

Jak adwokat z Gdańska może Ci pomóc w sprawie spadkowej?

Konsultacje prawne w Kancelarii w Gdańsku

W czasie osobistej lub zdalnej rozmowy z adwokatem poznasz swoje uprawnienia i obowiązki jako spadkobierca, zapisobierca, wydziedziczony, uprawniony lub zobowiązany do zapłaty zachowku, a także szanse i koszty założenia w sądzie sprawy spadkowej w Gdańskulub okolicach.

Prowadzenie spraw sądowych przez adwokata w Gdańsku

Adwokat prowadząc sprawę przed sądem w Poznaniu przygotowuje wszystkie pisma procesowe, wnioski oraz pozwy i reprezentuje Cię w sądzie w sprawach o stwierdzenie lub zmianę nabycia spadku, podważenie testamentu, odrzucenia spadku, podziału majątku spadkowego, zapłaty zachowku.

Negocjacje ugodowe - Prawnik Gdańsk

Nie każda sprawa spadkowa musi znaleźć swój finał w sądzie w Poznaniu lub innym mieście. Adwokat może wesprzeć Cię w ramach negocjacji ugodowych z innymi spadkobiercami lub uprawnionymi do zachowku, a następnie przygotować stosowną ugodę, która zabezpieczy Twój interes.

Kim jestem?

Nazywam się Iwo Klisz. Jestem adwokatem, specjalistą z zakresu prawa spadkowego, liderem zespołu zawodowych prawników (adwokatów i radców prawnych) oraz założycielem Kancelarii Klisz i Wspólnicy mającej oddziały w 5 najważniejszych miastach w Polsce, między innym w Gdańsku.

Jako adwokat przeprowadziłem setki spraw spadkowych, zawarłem kilkadziesiąt ugód sądowych i pozasądowych oraz udzieliłem tysiące konsultacji prawnych (tj. porad prawnych), dzięki czemu mogę czuć się specjalistą z zakresu prawa spadkowego.

W oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie zbudowałem zespół prawników (adwokatów i radców prawnych), którzy specjalizują się w prawie spadkowym. 

Bardzo się cieszę, że jesteś gościem na moim Blogu. Chciałem Ci powiedzieć, że od 2013 roku nieprzerwanie pracuję na tym, żeby był on wartościowym poradnikiem dla wszystkich osób, które muszą w pewnym momencie swojego życia bliżej zetknąć się z prawem spadkowym.

Wiele tekstów na blogu jest wynikiem moich zawodowych doświadczeń jako praktykującego adwokata. Inspiracją są dla mnie spotkania z Klientami, sprawy które prowadzę osobiście lub te, które prowadzą członkowie mojego zespołu pod moim nadzorem. Staram się wychwytywać te zagadnienia, które sprawiają największe trudności lub budzą wątpliwości, a następnie tłumaczyć je przystępnym językiem i operować wieloma przykładami.

Mam nadzieję, że Twoim zdaniem dobrze mi to wychodzi, bo – jak mawiał Albert Einstein – „jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, to znaczy, że tak naprawdę wcale tego nie rozumiesz

Kancelaria Prawa Spadkowego – Biuro w Gdańsku

Od kilku lat moją pasją jest budowanie zespołu złożonego ze zdolnych, ambitnych i odpowiedzialnych prawników (adwokatów i radców prawnych). Przekazywanie im swojego doświadczenia, dbanie o ich rozwój i motywację do pracy. Dzięki temu jestem w stanie jeszcze lepiej robić to, co jest zadaniem każdego adwokata – pomagać osobom takim jak Ty rozwiązywać prawne problemy, wyjaśniać wątpliwości, doradzać korzystanie z najdogodniejszych rozwiązań i przestrzegać przed niebezpieczeństwami, których mogłeś się nie spodziewać.

Każda doba ma 24 godziny, każdy tydzień tylko 7 dni, a ja nie robię się coraz młodszy, dlatego osobiście mogę pomóc jedynie ograniczonej ilości osób. Tymczasem budowanie coraz większego zespołu prawników sprawa, że te ograniczenia przestają istnieć. W chwili obecnej adwokaci i radcowie prawni z mojego zespołu pomagają Klientom w województwie dolnośląskim (Wrocław), śląskim (Katowice), wielkopolskim (Poznań) i pomorskim (Gdańsk). W najbliższym czasie będziemy oferować pomoc w sprawach spadkowych w Warszawie.

Czuję z tego powodu wielką satysfakcję, a nadto cały czas mam możliwość sykać się z nowymi praktycznymi problemami związanymi z prawem spadkowym. Prowadząc samodzielnie kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt spraw nie miał bym tylu okazji do zdobywania dalszych doświadczeń ile zdobywam obecnie współpracując z moim zespołem.

Co więcej mam stale inspirację do pisania mojego Bloga 🙂

Interesuje Cię prawo spadkowe? Zacznij tutaj!

adwokat poznań prawo spadkowe

Kancelaria Prawa Spadkowego

Adwokat Gdańsk Prawo Spadkowe


Biuro w Gdańsku

ul. Kartuska 31c/1
tel. 717 405 000
e-mail: [email protected]

JAK MOGĘ TOBIE POMÓC?

adwokat poznań prawo spadkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

W jakich sprawach możemy Ci pomóc?

Nabycie spadku

Prowadzimy sprawy o stwierdzenie nabycia spadku z ustawy i z testamentu.

Zajmujemy się także kwestiami ustalenia nieważności (podważenia) testamentu, a także sprawami, w których testament zaginał.

Podział majątku spadkowego

Doradzamy w sprawach związanych z działem majątku spadkowego.

Prowadzimy takie sprawy przed sądem, a także wspieramy Klientów w negocjacjach dotyczących podziału spadku w drodze ugody.

Zachowek

Doradzamy w kwestiach dotyczących zachowku zarówno osobom uprawnionym jak i zobowiązanym do jego zapłaty.

Prowadzimy postępowania sądowe mające na celu dochodzenie zachowku lub obrony przed jego zapłatą (całkowitą lub częściową)

Wydziedziczenie

Udzielamy porad prawnych związanych z wydziedziczeniem spadkobierców lub obroną przed niesłusznym wydziedziczeniem.

Podważamy lub bronimy wydziedziczenia przed sądami.

Uznanie za niegodnego dziedziczenia

Prowadzimy sprawy sądowe o uznanie za niegodnego dziedziczenia lub wyłączenie od dziedziczenia.

Odrzucenie spadku

Wspieramy naszych Klientów podczas procedury związanej z odrzuceniem spadku, w tym także w sprawach przed sądem opiekuńczych związanych z wyrażeniem zgody na odrzucenie spadku w imieniu małoletniego dziecka.

Sprawdź co mówią o mojej Kancelarii moi Klienci

POTRZEBUJESZ POMOCY ADWOKATA W SPRAWIE SPADKOWEJ?

NAPISZ DO NAS