kancelaria wrocław prawo spadkowe

Prawo spadkowe Gdańsk – adwokat Iwo Klisz

Adwokat Iwo Klisz – prawo spadkowe Gdańsk

Kiedy jesteś na rozdrożu, a decyzje, które będziesz podejmował mogą mieć wpływ na cały Twój majątek, bezpieczeństwo finansowe Twoich bliskich oraz zdeterminują Twoją przyszłość, prawdziwa wiedza, doświadczenie i kompetencja, to kluczowe zasoby, do których powinieneś sięgnąć.

Jestem adwokatem i założycielem Kancelarii Klisz i Wspólnicy, a także pasjonatem prawa spadkowego.

Od 2013 roku prowadzę ten blog, który stał się kompasem dla wielu poszukujących odpowiedzi na trudne pytania związane z dziedziczeniem, spadkami, testamentami i wieloma innymi kwestiami związanymi z prawem spadkowych.

Moje doświadczenie oparte jest na realiach – setkach prowadzonych spraw, zawartych ugód oraz tysiącach udzielonych konsultacji prawnych. Mam swoje sprawdzone i przetestowane sposoby, które działają.

Każdy przypadek, z którym się spotykam, każda historia, którą słyszę, jest dla mnie nie tylko pracą, ale przede wszystkim inspiracją. Inspiracją do dalszego kształcenia, poszerzania horyzontów i dawania z siebie jeszcze więcej. Staram się, by ten blog był odzwierciedleniem tego podejścia, łącząc teorię z praktyką i przedstawiając prawo w przystępny i zrozumiały sposób.

Zespół ekspertów z zakresu prawa spadkowego w Gdańsku

Sukces w prawie to nie tylko wiedza, ale również ludzie. W Gdańsku, otaczam się zespołem zawodowych prawników, którzy dzielą się moją pasją i zaangażowaniem w pomaganiu innym. Razem tworzymy dynamiczną i efektywną Kancelarię Prawną, gotową stawić czoła wyzwaniom każdej skali.

Dzięki ciągłemu rozwojowi i inwestycji w zespół, nasza kancelaria rozszerza się na kolejne obszary Polski. Aktualnie oferujemy wsparcie w Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, a planujemy ekspansję do Warszawy. To świadczy o naszej determinacji i chęci bycia bliżej naszych klientów.

 

adwokat poznań prawo spadkowe

Biuro w Gdańsku
ul. Kartuska 31c/1

tel. kom. 695 560 425

e-mail: [email protected]

 

Jak adwokat z Gdańska może Ci pomóc w sprawie spadkowej?

Konsultacje prawne w Kancelarii w Gdańsku

Podczas osobistej lub zdalnej rozmowy z adwokatem z Gdańska dowiesz się o swoich uprawnieniach i obowiązkach w roli spadkobiercy, zapisobiercy, wydziedziczonego, uprawnionego lub zobowiązanego do zapłaty zachowku. Poznasz również szanse i potencjalne koszty założenia w sądzie sprawy spadkowej w Gdańsku czy okolicznych miejscowościach.

Prowadzenie spraw sądowych przez adwokata z Gdańska

Reprezentując Cię przed sądem w Gdańsku, adwokat odpowiednio przygotowuje wszystkie niezbędne pisma procesowe, wnioski oraz pozwy. Specjalizuje się w sprawach dotyczących stwierdzenia lub zmiany nabycia spadku, podważenia testamentu, odrzucenia spadku, podziału majątku spadkowego oraz zapłaty zachowku.

Negocjacje ugodowe z wsparciem prawnika z Gdańska

Nie każda sprawa spadkowa kończy się w sądzie. Adwokat z Gdańska może Ci pomóc podczas negocjacji ugodowych z innymi spadkobiercami czy osobami uprawnionymi do zachowku. Na podstawie Twoich wytycznych adwokat może prowadzić negocjacje, a następnie przygotować umowę ugodową, która w pełni zabezpieczy Twoje interesy.

 

Wszystko co musisz wiedzieć o zachowku - darmowy poradnik