kancelaria wrocław prawo spadkowe

Prawo spadkowe Katowice – adwokat Iwo Klisz

Nazywam się Iwo Klisz, jestem adwokatem specjalizującym się w sprawach spadkowych. Dlatego moja Kancelaria Adwokacka, prowadząca działalność na terenie całego kraju często jest określana jako kancelaria prawa spadkowego.

Od ponad 15 lat biorę udział w sprawach sądowych, udzielam pomocy prawnej, a także prowadzę porady prawne z zakresu prawa spadkowego. Od pewnego czasu jestem także liderem zarządzającym zespołem zawodowych prawników (adwokatów i radców prawnych) specjalizujących się w prawie spadkowym.

Obsługa prawna w zakresie prawa spadkowego Katowice

Jak możemy Ci pomóc? Usługi Kancelarii Klisz i Wspólnicy w Katowicach to:

  1. Prowadzenie spraw sądowych w sądzie w Katowicach i innych sądach na terenie województwa śląskiego;
  2. wsparcie w zakresie negocjacji ugodowych przy wszystkich sprawach spadkowych;
  3. udzielanie porad prawnych dla spadkobierców i spadkodawców (w biurze Kancelarii oraz porad prawnych on-line przez Zoom, Skype, Whatsapp lub telefon)

Mój blog o prawie spadkowym

Oprócz tego, że jest adwokatem, jestem także autorem eksperckiego bloga prawniczego, który koncentruje się na zagadnieniach związanych z prawem spadkowym – Zachowek.biz.pl.

Jest on jednym z najstarszych i najpopularniejszych w całym kraju blogów z zakresu prawa spadkowego. Według prowadzonych przeze mnie statystyk w każdym miesiącu odwiedza go i czyta kilkanaście tysięcy osób chcących poznać sposoby zabezpieczenia spadku czy też dowiedzieć się jak sporządzić testament, jak dokonać podziału spadku, co to jest scheda spadkowa czy jak uniknąć zapłaty zachowku.

Cieszę się, że dzieląc się moimi doświadczeniami, które zdobyłem prowadząc setki spraw spadkowych o stwierdzenie nabycia spadku, dotyczących nieważności testamentu, dział spadku czy zachowku mogę na taką skalę popularyzować wiedzę dotyczącą prawa spadkowego.

Dlatego, jeżeli przedstawione powyżej sprawy sądowe lub pojęcia budzą Twoje wątpliwości i chcesz – zanim jeszcze umówisz się na spotkanie z adwokatem lub radcą prawnym – poznać podstawowe informacje z zakresu prawa spadkowego, kliknij w kolorowe linki znajdujące się na stronie lub przejdź do słownika prawa spadkowego na dole strony.

adwokat katowice prawo spadkowe

Biuro w Katowicach
ul. Sobieskiego 27/30

tel. 32 321 02 84
tel. kom. 669 221 900

email: [email protected]

 

POLECAMY:
Najnowsze wpisy