kancelaria wrocław prawo spadkowe

Prawo spadkowe Wrocław- adwokat Iwo Klisz

Specjalizacja sprawy spadkowe we Wrocławiu

15 lat w zawodzie prawnika, 10 lat jako adwokat specjalizujący się w prawie spadkowym.

Moja specjalizacja w zakresie prawa spadkowego trwa od 2013r., w którym założyłem tego bloga. Od tego czasu wyjaśniam tutaj mechanizmy i zasady rządzące prawem spadkowym.

W tym czasie wyspecjalizowałem się w prowadzeniu trudnych spraw spadkowych, wyszukiwaniu niebanalnych rozwiązań i planowaniu strategii działania w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku czy sprawach o zachowek oraz przede wszystkim podejmowaniu skutecznych działań w interesie moich Klientów.

Dzięki doświadczeniu jestem w stanie szybko i sprawnie przedstawić Tobie najważniejsze zagadnienia występujące w Twojej sprawie spadkowej, wyjaśnić co ma kluczowe znacznie dla osiągnięcia sukcesu, a także ostrzec przed tymi elementami, które mogą zagrozić powodzeniu i Twoim interesom. Każda sprawa spadkowa ma takie elementy.

Już na pierwszym spotkaniu przedstawię Ci koncepcję rozwiązania Twojej sprawy spadkowej oraz plan działania składający się z konkretnych działań mających na celu uzyskanie najlepszego możliwego rezultatu. Przychodzisz do mnie z problemem, a wychodzisz z opartą na doświadczeniu sprawdzoną strategią, jak ten problem rozwiązać.

Jeżeli już na spotkaniu zdecydujesz się zlecić poprowdzenie sprawy spadkowej mojej Kancelarii, to my zajmiemy się tym, co najtrudniejsze.

„Zwycięstwo kocha przygotowania” (przysłowie łacińskie) – jeżeli chcesz wygrać, zacznij działać. Poznaj możliwe rozwiązania w sprawie dotyczącej nabycia spadku lub podziału majątku spadkowego. Dowiedz się jakie działania powinieneś podjąć, żeby z sukcesem zakończyć sprawę o zachowek, o wyłączenie małżonka od dziedziczenia lub w innych sprawach spadkowych (np. dotyczących niegodności dziedziczenia, ustalenia kręgu spadkobierców, czy wartości udziału spadkowego). Porozmawiaj z nami o tym, czy w Twoim wypadku opłacalne jest przyjęcie spadku, czy jego odrzucenie

Masz trudną sprawę spadkową?

Wartość majątku spadkowego jest znaczna, a Ty nie wiesz od czego zacząć?

Skorzystaj z naszej pomocy prawnej i uzyskaj plan działania, który w metodyczny sposób, bez niepotrzebnych nerwów i strachu, pozwoli Ci przejść przez każdą sprawę sądową z zakresu prawa spadkowego.

Pamiętaj o tym, że sprawy spadkowe to gra błędów. Należy skoncentrować się na tym, żeby samemu ich nie popełniać, a jednocześnie wykorzystać te błędy, które popełni Twój przeciwnik. Dlatego opłaca się zaufać doświadczeniu, wiedzy i sprawdzonym metodom działania, które skutecznie prowadzą do celu.